Gratuláció | Díszdoktoravató Ünnepi Szenátusi Ülés (2023)

november

általános

A Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából rendezett Díszdoktoravató Ünnepi Szenátusi Ülését november 9-én tartotta a PTE, a Dr. Halasy-Nagy József Aulában, ahol karunk több munkatársa is kitüntetésben részesült.

A Tehetségtanács javaslata alapján Pro Cura Ingenii elismerésben részesült:

Erát Dávid, a Szociológia Tanszék adjunktusa
Dr. Pohárnok Melinda, a Fejlődés és Klinikai Pszichológia Tanszék adjunktusa és az Anya-gyermek Érzelmi Párbeszéd Kutatócsoport vezetője

A 2022-es év alapján PTE Publikációs Díjban részesült:

Dr. Zsidó András, a Kognitív és Evolúciós Pszichológia Tanszék tudományos főmunkatársa

Miniszteri Elismerő Oklevelet vehetett át:

Horváth Judit, a Doktori Iroda igazgatási ügyintézője

A Pécsi Tudományegyetem Szenátusának döntése értelmében címzetes egyetemi tanári címet, valamint az egyetem címerével ellátott ezüst kitűzőt vehetett át:

Bretter Erich Zoltán, karunk nyugalmazott egyetemi docense

Valamint a kari tanács döntése alapján Decan Emeritus címet, és a Pécsi Tudományegyetem arany emlékgyűrűjét vehette át:

Prof. dr. Heidl György, a 2019-2023 között végzett dékáni tevékenysége elismeréseként.

Ezúton is szívből gratulálunk a kitüntetésekhez!

A teljes cikk és képek elérhetőek: univpecs.com